Kooperativa > Kooperativa povinné ručení> Připojištění Kooperativa

Nabídka připojištění Kooperativa pojišťovny

Pojištění NA100PRO

Revoluční pojištění NA100PRO kryje 100% nákladů vzniklých při prokazatelně nezaviněné nehodě a navíc zajistí bezproblémové řešení vzniklé škody.

Pojištěním NA100PRO poskytne:

Podmínka využití pojištění NA100PRO

Pojištění je určeno pro:

Územní rozsah pojištění:

Pojištění NA100PRO je bez spoluúčasti.

Pojištění čelního skla

Připojištění čelního skla se vztahuje na poškození nebo zničení jakoukoliv nahodilou událostí. Nejčastější příčinou poškození čelního skla je odlétnutí kamínku ze silnice od protijedoucího vozidla nebo vozidla před Vámi.

Pojištění čelního skla: 

  • limit   5 000 Kč
  • limit 10 000 Kč

Úrazové pojištění

Úrazové připojištění osob dopravovaných motorových vozidel zahrnuje plnění v případě tělesného poškození následkem úrazu, trvalých následků úrazu nebo v případě smrti úrazem. Pojistné je stanoveno podle počtu sedadel ve vozidle dle technického průkazu vozidla.

Úrazové připojištění řidiče

  • limity krytí 150 000 Kč pro případ smrti následkem úrazu,
  • 300 000 Kč pro trvalé následky,
  • 37 500 Kč pro tělesné poškození následkem úrazu.

Pojištění rozšířených asistenčních služeb

Asistenční služby, které získáte zdarma v rámci v rámci produktů povinného ručení a havarijního pojištění je možné rozšířit. Pokud například uzavřete pouze povinné ručení, doporučujeme sjednání asistenční služby Porucha na území ČR, která zahrnuje například nárok na odtah pojištěného - nepojízdného vozidla, z důvodu poruchy do vzdálenosti 50 km.

Pojištění nákladů na nájem náhradního vozidla (pro osobní vozidla)

Připojištění se vztahuje na náhradu nákladů vynaložených na nájemné náhradního vozidla v důsledku jeho poškození po dobu 5, 10 nebo 15 dní. Pojištění je vhodné pro osoby, které vozidlo používají denně.

Připojištění právní ochrany (pouze pro fyzické nepodnikající osoby)

Připojištění je určeno pro fyzické osoby (nepodnikající) v souvislosti s osobním motorovým vozidlem. Ochranu Vám poskytneme v oblastech náhrady škody, trestního a přestupkového práva a práva závazkového.

  • Pojistná částka 500 000 Kč

Asistenční program „Pomoc při nehodě“

Asistenční program pro motoristy a jejich vozidla, kteří nechtějí být zaskočeni, pokud se stanou účastníkem dopravní nehody. Program nabízí asistenci nejen technickou, jako je třeba odtah vozidla, ale i právní pomoc nebo zapůjčení náhradního vozidla na 3 dny.

 

KOMPLETNÍ PŘEHLED ASISTENČNÍCH SLUŽEB A ROZSAHU POJIŠTĚNÍ KOOPERATIVA ZDE

 

Novinky

Kooperativa Vám z povinného ručení zaručí 100procentní úhradu škody

Povinné ručení Kooperativy přináší další unikátní produkt. Pojištění NA100PRO totiž klientům Kooperativy nabídne kromě přímé likvidace a rozšířených asistenčních služeb, také stoprocentní úhradu škody. více »

Kooperativa na českém trhu již 20 let

28. května 2011, oslaví pojišťovna Kooperativa 20 let svého působení na českém trhu. více »

Novinky v povinném ručení od Kooperativy

Kooperativa zavádí od dubna 2010 nově možnost uplatnění speciální slevy "bonus Důvěra" na nových smlouvách povinného ručení sjedaného klienty - fyzickými osobami. Jedná se o podmínečný "zálohový" bonus, díky kterému klient získá až 30% slevu na své povinné ... více »